HAKKIMIZDA

Uzunismail Ticaret Mobilya Kimdir?

2000 yılından bugüne mobilya sektöründe mağazacılık ve alışveriş firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir aile şirketidir. 2500 m2 alana sahip yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazaları ve Türkiye'de her eve girmeyi hedefleyen birkoltuk.com sanal mağazası ile her zaman uygun fiyatlarla sizi hayallerinizdeki yaşam alanına kavuşturmayı hedefler.

 

MAĞAZALARIMIZ

Ürünlerinizi İnceleyebileceğimiz Bir Mağazanız Var Mı?

Uzunismail Mobilya’nın Türkiye'nin Edirne ve Keşan illerinde büyük teşhir alanlı yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz 

Showroomları bulunmaktadır.

 

Bu mağazalarımız da internet sitemiz üzerinde beğendiğiniz birçok ürünü inceleyebilirsiniz. Mağazaların listesi, adresleri ve iletişim bilgilerine ‘iletişim’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Mağazalarınızdan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Mağazalarımıza gelerek sektöründe tecrübeli satış danışmanlarımız ile birlikte mağazamızı gezerek, alternatiflerini değerlendirerek ve dokunarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler stoklu olmadığı için size iletilecek termin süresine göre üretilip adresinize teslim edilecektir.

 

Mağazalarınızda Tüm Ürünlerinizi Görebilir Miyim?

Sitemiz üzerinde yüzlerce ürün bulunmaktadır, Mağazalarımızda ise birbirinden farklı takımları ve aksesuar ürünlerini belirli 

dönemlerde değiştirerek sizlere sunmaktayız.

Bu nedenle sitemiz üzerinde beğenmiş olduğunuz her ürünü mağazalarımızda bulamayabilirsiniz. Ancak benzer renklerde, kalitede ve özelliklere muadil ürünlerle kıyaslama yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Mağazalarınız Ne Zaman Açık?

Haftanın her günü 09:00-19:00 (kış dönemi)- 09:00-20:00 (yaz dönemi)saatleri arasında tüm mağazalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Online mağazamız ise her gün ve 24 saat hizmete açıktır.

 

Ürünlerde Parçalı Satış Yapılıyor mu?

Ürünlerimizde istediğiniz parçaları istediğiniz adette sipariş oluşturabilirsiniz.

Örneğin; Yatak odası takımının sadece şifonyerini sipariş verebilirsiniz ya da koltuk takımının sadece tekli koltuğunu sipariş verebilirsiniz. Eğer parça fiyat bilgisi incelediğiniz üründe mevcut değil ise satış danışmanlarımız ile 0284 236 13 04 'den (09:00-19:00) bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Ürünün Kalitesine Nasıl Güvenebilirim?

Ürünlerimiz Uzunismail Ticaret Mobilyanın anlaşmalı olduğu mobilya sektöründe uzman, uzun yıllardır mobilya üretim faaliyeti gerçekleştiren üretici firmalar tarafından üretilmektedir.

Üretimden çıkan her ürün kalite kontrol ekipleri tarafından gerekli son kontrolleri yapıldıktan sonra paketleme işlemine geçilip sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sebeple mağazalarımızdan ve internet sitemiz üzerinde gördüğünüz ürünleri satın almış olursunuz.

 

Neden Güvenmeliyim?

İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security ve İyzico Ödeme sistemini kullanıyoruz. 

Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımına güvenmiyor ve kullanmıyor iseniz havale seçeneğimizde mevcuttur.

Dilerseniz Edirne ve Keşan şehrindeki mağazalarımızı ziyaret ederek siparişlerinizi mağazalarımdan da verebilirsiniz. 

Mağazalarımızın listesi ve iletişim bilgilerine ‘iletişim’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Uzunismail Mobilya‘ yı Neden Tercih Etmeliyim?

Tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır.

Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini mağazalarında ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, evlerinizde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor...