Güvenli Alışveriş Nedir?

birkoltuk.com olarak online satış sistemizden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine büyük önem veriyoruz. birkoltuk.com 'un  alt yapısı en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen gelişmelere göre güncellenmektedir.

 

İnternet üzerinden mobilya ve aksesuar siparişleri kolaylaştırmayı ve yaygınlaştımayı amaçlarken, en önemli engel olan "Güvenlik" konusunda olunabilecek en üst standartlara sahip bir web sitesidir. Biz bu güveni tesis etmek için, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfada yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları RapidSSL marka 256 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamasına geçtiğinizde sitemizin adres bölümünün "https://" olarak değiştiğini göreceksiniz. HTTPS, web sitelerinin "düz metin" ile kurduğu iletişimin güvenliği artırmak amacıyla şifrelenmesi demektir.

Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır. Bu sistem, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü kişiler kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.

birkoltuk.com  üzerinden veya mağazalarımızdan  bütün bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile yada banka hesap kartları ile  alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.